OSIJEK, 7-10/6/18
VIJESTI
KATEGORIJE

Popis svih utakmica

1. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
C skupina Dvorana Zrinjevac 08.06.2018 - 09:40
Uznesenje BDM - Kreševo 3:3 Sv. Josip - Dugi Rat
POGLEDAJ DETALJE
C skupina
Rođenje sv. I. Krstitelja - Račinovci Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
D skupina Dvorana Jug 08.06.2018 - 09:40
Uznesenje BDM - Pula 3:4 Sv. A. Padovanski - Humac
POGLEDAJ DETALJE
D skupina
Sv. Josip Radnik – Zadar Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
B skupina Dvorana Jug 08.06.2018 - 09:00
Bl. A. Stepinac - Vinkovci 1:3 Marija Pomoćnica - Banderovo
POGLEDAJ DETALJE
B skupina
Pohođenje BDM - Njivice Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
A skupina Dvorana Zrinjevac 08.06.2018 - 09:00
Sv. Vid - Vrbovec 1:2 Sv. Ilija - Stolac
POGLEDAJ DETALJE
A skupina
Preslavno Ime Marijino - Osijek Slobodni

2. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
C skupina Dvorana Zrinjevac 08.06.2018 - 11:00
Rođenje sv. I. Krstitelja - Račinovci 0:0 Uznesenje BDM - Kreševo
POGLEDAJ DETALJE
C skupina
Slobodni Sv. Josip - Dugi Rat
POGLEDAJ DETALJE
D skupina Dvorana Jug 08.06.2018 - 11:00
Sv. Josip Radnik – Zadar 3:0 Uznesenje BDM - Pula
POGLEDAJ DETALJE
D skupina
Slobodni Sv. A. Padovanski - Humac
POGLEDAJ DETALJE
B skupina Dvorana Jug 08.06.2018 - 10:20
Pohođenje BDM - Njivice 7:2 Bl. A. Stepinac - Vinkovci
POGLEDAJ DETALJE
B skupina
Slobodni Marija Pomoćnica - Banderovo
POGLEDAJ DETALJE
A skupina Dvorana Zrinjevac 08.06.2018 - 10:20
Preslavno Ime Marijino - Osijek 2:3 Sv. Vid - Vrbovec
POGLEDAJ DETALJE
A skupina
Slobodni Sv. Ilija - Stolac

3. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
C skupina Dvorana Zrinjevac 08.06.2018 - 12:20
Sv. Josip - Dugi Rat 6:1 Rođenje sv. I. Krstitelja - Račinovci
POGLEDAJ DETALJE
C skupina
Uznesenje BDM - Kreševo Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
D skupina Dvorana Jug 08.06.2018 - 12:20
Sv. A. Padovanski - Humac 1:3 Sv. Josip Radnik – Zadar
POGLEDAJ DETALJE
D skupina
Uznesenje BDM - Pula Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
B skupina Dvorana Jug 08.06.2018 - 11:40
Marija Pomoćnica - Banderovo 2:1 Pohođenje BDM - Njivice
POGLEDAJ DETALJE
B skupina
Bl. A. Stepinac - Vinkovci Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
A skupina Dvorana Zrinjevac 08.06.2018 - 11:40
Sv. Ilija - Stolac 7:1 Preslavno Ime Marijino - Osijek
POGLEDAJ DETALJE
A skupina
Sv. Vid - Vrbovec Slobodni

1/4 finale

POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Dvorana Zrinjevac 09.06.2018 - 10:00
Sv. Ilija - Stolac 2:1 Uznesenje BDM - Kreševo
POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Dvorana Zrinjevac 09.06.2018 - 10:45
Marija Pomoćnica - Banderovo 2:0 Sv. A. Padovanski - Humac
POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Dvorana Zrinjevac 09.06.2018 - 11:30
Sv. Josip - Dugi Rat 6:5 Sv. Vid - Vrbovec
POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Dvorana Zrinjevac 09.06.2018 - 12:15
Sv. Josip Radnik – Zadar 9:7 Pohođenje BDM - Njivice

1/2 finale

POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Dvorana Zrinjevac 09.06.2018 - 17:00
Sv. Ilija - Stolac 4:1 Marija Pomoćnica - Banderovo
POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Dvorana Zrinjevac 09.06.2018 - 18:00
Sv. Josip - Dugi Rat 1:3 Sv. Josip Radnik – Zadar

3. mjesto

POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Dvorana Zrinjevac 09.06.2018 - 19:00
Marija Pomoćnica - Banderovo 6:1 Sv. Josip - Dugi Rat

Finale

POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Dvorana Zrinjevac 09.06.2018 - 20:00
Sv. Ilija - Stolac 2:1 Sv. Josip Radnik – Zadar
Katolička malonogometna liga
Nacionalna završnica Crkve u Hrvata
Prijava
Kontakt
O nama
Dokumenti


Društvene mreže:


Katolicka malonogometna liga Prijava
Đakovačko-osječke nadbiskupije
Ivana Gundulića 53
31000 Osijek

OIB: 05334739527
MB: 1722247
IBAN: HR17 2360 0001 1016 7649 7
Broj: 098 833-387 (Tvrtko Galić)
KMNL 2018. Svi podaci vlasništvo su Katoličke malonogometne lige