VARAŽDINSKA BISKUPIJA 13-16/6/19



Čakovec - Ivanec - Ludbreg - Koprivnica
VARAŽDIN
VIJESTI
KATEGORIJE

Događaji

DatumVrijemeNaziv događaja 
26.05.201709:00Đakovačko-osječka nadbiskupija 1 - Porečka i Pulska biskupija
26.05.201709:00Dubrovačka biskupija - Sv. Vid - Vrbovec
26.05.201709:00Sv. Josip - Dugi Rat - Marija Pomoćnica - Banderovo
26.05.201709:00Zagrebačka nadbiskupija 2 - Pohođenje BDM - Njivice
26.05.201709:45Sv. Ilija - Stolac - Zagrebačka nadbiskupija 1
26.05.201709:45Dubrovačka biskupija - PP - Mostarska duvanjska nadbiskupija 2
26.05.201709:45Vrhbosanska nadbiskupija - Sv. Josip Radnik – Zadar
26.05.201709:45Đakovačko-osječka nadbiskupija 2 - Varaždinska biskupija
26.05.201710:40Sv. Vid - Vrbovec - Sv. Ilija - Stolac
26.05.201710:40Marija Pomoćnica - Banderovo - Dubrovačka biskupija - PP
26.05.201710:40Zagrebačka nadbiskupija 2 - Đakovačko-osječka nadbiskupija 2
26.05.201710:40Porečka i Pulska biskupija - Sv. Josip Radnik – Zadar
26.05.201711:25Zagrebačka nadbiskupija 1 - Dubrovačka biskupija
26.05.201711:25Mostarska duvanjska nadbiskupija 2 - Sv. Josip - Dugi Rat
26.05.201711:25Đakovačko-osječka nadbiskupija 1 - Vrhbosanska nadbiskupija
26.05.201711:25Pohođenje BDM - Njivice - Varaždinska biskupija
26.05.201712:20Zagrebačka nadbiskupija 1 - Sv. Vid - Vrbovec
26.05.201712:20Mostarska duvanjska nadbiskupija 2 - Marija Pomoćnica - Banderovo
26.05.201712:20Vrhbosanska nadbiskupija - Porečka i Pulska biskupija
26.05.201712:20Varaždinska biskupija - Zagrebačka nadbiskupija 2
26.05.201713:10Dubrovačka biskupija - Sv. Ilija - Stolac
26.05.201713:10Dubrovačka biskupija - PP - Sv. Josip - Dugi Rat
26.05.201713:10Sv. Josip Radnik – Zadar - Đakovačko-osječka nadbiskupija 1
26.05.201713:10Đakovačko-osječka nadbiskupija 2 - Pohođenje BDM - Njivice
26.05.201717:45Marija Pomoćnica - Banderovo - Vrhbosanska nadbiskupija
26.05.201717:45Sv. Josip Radnik – Zadar - Mostarska duvanjska nadbiskupija 2
26.05.201718:30Sv. Ilija - Stolac - Pohođenje BDM - Njivice
26.05.201718:30Zagrebačka nadbiskupija 2 - Sv. Vid - Vrbovec
27.05.201710:00Sv. Josip Radnik – Zadar - Sv. Vid - Vrbovec
27.05.201711:00Vrhbosanska nadbiskupija - Sv. Ilija - Stolac
27.05.201717:00Sv. Vid - Vrbovec - Vrhbosanska nadbiskupija
27.05.201719:00Sv. Ilija - Stolac - Sv. Josip Radnik – Zadar
14.05.201800:00otvaranje prijava sudionika završnice
27.05.201823:59zatvaranje prijava sudionika završnice
07.06.201819:00dolazak ekipa
07.06.201820:00Otvorenje XV. nacionalne završnice KMNL Crkve u Hrvata
08.06.201809:00Bl. A. Stepinac - Vinkovci - Marija Pomoćnica - Banderovo
08.06.201809:00Sv. Vid - Vrbovec - Sv. Ilija - Stolac
08.06.201809:40Uznesenje BDM - Pula - Sv. A. Padovanski - Humac
08.06.201809:40Uznesenje BDM - Kreševo - Sv. Josip - Dugi Rat
08.06.201810:20Pohođenje BDM - Njivice - Bl. A. Stepinac - Vinkovci
08.06.201810:20Preslavno Ime Marijino - Osijek - Sv. Vid - Vrbovec
08.06.201811:00Rođenje sv. I. Krstitelja - Račinovci - Uznesenje BDM - Kreševo
08.06.201811:00Sv. Josip Radnik – Zadar - Uznesenje BDM - Pula
08.06.201811:40Marija Pomoćnica - Banderovo - Pohođenje BDM - Njivice
08.06.201811:40Sv. Ilija - Stolac - Preslavno Ime Marijino - Osijek
08.06.201812:20Sv. A. Padovanski - Humac - Sv. Josip Radnik – Zadar
08.06.201812:20Sv. Josip - Dugi Rat - Rođenje sv. I. Krstitelja - Račinovci
09.06.201810:00Sv. Ilija - Stolac - Uznesenje BDM - Kreševo
09.06.201810:45Marija Pomoćnica - Banderovo - Sv. A. Padovanski - Humac
09.06.201811:30Sv. Josip - Dugi Rat - Sv. Vid - Vrbovec
09.06.201812:15Sv. Josip Radnik – Zadar - Pohođenje BDM - Njivice
09.06.201817:00Sv. Ilija - Stolac - Marija Pomoćnica - Banderovo
09.06.201818:00Sv. Josip - Dugi Rat - Sv. Josip Radnik – Zadar
09.06.201819:00Marija Pomoćnica - Banderovo - Sv. Josip - Dugi Rat
09.06.201820:00Sv. Ilija - Stolac - Sv. Josip Radnik – Zadar
10.06.201811:30Misno slavlje i podjela pehara
13.06.201918:00Dolazak u pastoralnu dvoranu VB
13.06.201918:30Ceremonija otvaranja XVI. nacionalne završnice KMNL-a
13.06.201919:00Molitva večernje
13.06.201920:00Odlazak u gradove održavanja grupne faze
14.06.201908:30Dolazak u dvorane
14.06.201908:50Uvodna molitva
14.06.201908:59POČETAK GRUPNE FAZE
14.06.201909:00Sv. Petar - Dubrovnik - Sv. Antun Padovanski i BDM Kraljica Mučenika - Lasinja
14.06.201909:00Uznesenje BDM - Kreševo - Sv. Josip - Dugi Rat
14.06.201909:00Sv. Josip - Zagreb - Sv. Vid - Vrbovec
14.06.201909:00Sv. Ćiril i Metod - Osijek - Sv. Petar Vidici - Šibenik
14.06.201909:00Marija Pomoćnica - Banderovo - Sv. Petar apostol - Zadar
14.06.201909:40Sv. Petar i Pavao - Mostar - Uznesenje BDM - Molve
14.06.201909:40Uzvišenje sv. Križa - Vratišinec - Sv. Ilija - Stolac
14.06.201909:40Sv. Lovro Mučenik - Premantura - Sv. Barbara - Jakšić
14.06.201909:50Sv. Ćiril i Metod - Osijek - Sv. Petar - Dubrovnik
14.06.201909:50Sv. Petar Vidici - Šibenik - Sv. Antun Padovanski i BDM Kraljica Mučenika - Lasinja
14.06.201910:20Sv. Lovro Mučenik - Premantura - Sv. Josip - Zagreb
14.06.201910:20Sv. Petar i Pavao - Mostar - Uznesenje BDM - Kreševo
14.06.201910:20Uzvišenje sv. Križa - Vratišinec - Marija Pomoćnica - Banderovo
14.06.201910:40Sv. Petar - Dubrovnik - Sv. Petar Vidici - Šibenik
14.06.201910:40Sv. Antun Padovanski i BDM Kraljica Mučenika - Lasinja - Sv. Ćiril i Metod - Osijek
14.06.201911:00Sv. Barbara - Jakšić - Sv. Vid - Vrbovec
14.06.201911:00Uznesenje BDM - Molve - Sv. Josip - Dugi Rat
14.06.201911:00Sv. Ilija - Stolac - Sv. Petar apostol - Zadar
14.06.201911:40Sv. Josip - Dugi Rat - Sv. Petar i Pavao - Mostar
14.06.201911:40Sv. Vid - Vrbovec - Sv. Lovro Mučenik - Premantura
14.06.201911:40Sv. Petar apostol - Zadar - Uzvišenje sv. Križa - Vratišinec
14.06.201912:20Marija Pomoćnica - Banderovo - Sv. Ilija - Stolac
14.06.201912:20Uznesenje BDM - Kreševo - Uznesenje BDM - Molve
14.06.201912:20Sv. Josip - Zagreb - Sv. Barbara - Jakšić
14.06.201914:50Dolazak ekipa u Ludbreg
14.06.201915:00Duhovni dio programa u Ludbregu
14.06.201917:00Odlazak prema Varaždinu
15.06.201909:30Dolazak u dvoranu "Arena Varaždin"
15.06.201909:59POČETAK "KNOCK-OUT" FAZE
15.06.201910:00Sv. Petar apostol - Zadar - Sv. Petar Vidici - Šibenik
15.06.201910:40Sv. Lovro Mučenik - Premantura - Uznesenje BDM - Kreševo
15.06.201911:20Sv. Ćiril i Metod - Osijek - Sv. Ilija - Stolac
15.06.201912:00Sv. Josip - Dugi Rat - Sv. Josip - Zagreb
15.06.201913:00Ručak
15.06.201916:00Sv. Petar Vidici - Šibenik - Uznesenje BDM - Kreševo
15.06.201916:50Sv. Ilija - Stolac - Sv. Josip - Dugi Rat
15.06.201918:00Sv. Petar Vidici - Šibenik - Sv. Josip - Dugi Rat
15.06.201920:10Uznesenje BDM - Kreševo - Sv. Ilija - Stolac
16.06.201911:00Svečana misa (ujedno i Te Deum) i zatvaranje natjecanja uz proglašenje pobjednika

Kalendar

Katolička malonogometna liga
Nacionalna završnica Crkve u Hrvata
Prijava
Kontakt
O nama
Dokumenti


Društvene mreže:


Katolicka malonogometna liga Prijava
Đakovačko-osječke nadbiskupije
Ivana Gundulića 53
31000 Osijek

OIB: 05334739527
MB: 1722247
IBAN: HR17 2360 0001 1016 7649 7
Broj: 098 833-387 (Tvrtko Galić)
KMNL 2019. Svi podaci vlasništvo su Katoličke malonogometne lige